הצהרת נגישות

עדכון: אפריל 2024.

Nano Print שואפת להבטיח שהשירותים שלה יהיו נגישים לאנשים עם מוגבלות. ננו פרינט השקיעה כמות משמעותית של משאבים כדי להבטיח שהאתר שלה יהיה קל יותר לשימוש ונגיש יותר עבור אנשים עם מוגבלות, מתוך אמונה חזקה שמאמצי הנגשת אתרים מסייעים לכל המשתמשים ושלכל אדם יש את הזכות לחיות בכבוד , שוויון, נוחות ועצמאות.

נגישות באתר נאנו פרינט הופך את יישומון הנגישות לאינטרנט של UserWay לזמין המופעל על ידי שרת נגישות ייעודי. התוכנה מאפשרת ל – nanoprint.co.il לשפר את תאימותה להנחיות הנגישות לתוכן אינטרנט (WCAG 2.1).

הפעלת תפריט הנגישות ניתן להפעיל את תפריט הנגישות nanoprint.co.il על ידי לחיצה על סמל תפריט הנגישות המופיע בפינת העמוד. לאחר הפעלת תפריט הנגישות, אנא המתן רגע עד שתפריט הנגישות ייטען בשלמותו.

כתב ויתור ננו פרינט ממשיכה במאמציה לשפר ללא הרף את הנגישות של האתר והשירותים שלה מתוך אמונה שזו החובה המוסרית הקולקטיבית שלנו לאפשר שימוש חלק, נגיש ובלתי מפריע גם לאלו מאיתנו עם מוגבלויות.

במאמץ מתמשך לשפר ולתקן בעיות נגישות באופן מתמיד, אנו גם סורקים באופן קבוע את nanoprint.co.il עם סורק הנגישות של UserWay כדי לזהות ולתקן כל מחסום נגישות אפשרי באתר שלנו. למרות המאמצים שלנו להנגיש את כל הדפים והתכנים באתר nanoprint.co.il, ייתכן שחלק מהתוכן עדיין לא הותאם במלואו לתקני הנגישות המחמירים ביותר. ייתכן שהדבר נובע מכך שלא נמצא או זיהה את הפתרון הטכנולוגי המתאים ביותר.

כאן בשבילך אם אתה נתקל בקושי עם תוכן כלשהו באתר nanoprint.co.il או זקוק לסיוע בכל חלק באתר שלנו, אנא צור איתנו קשר בשעות העבודה הרגילות כמפורט להלן ונשמח לסייע.

צור קשר אם ברצונך לדווח על בעיית נגישות, יש לך שאלות כלשהן או זקוק לסיוע, אנא צור קשר עם תמיכת הלקוחות של Nano Print באופן הבא:

מייל: [email protected]
טלפון: +972 547 823 442