הדפסת מגנטים

הדפסת מגנטים

הדפסת מגנטים הפכה בשנים האחרונות לנפוצה במספר מגזרים. במגזר הפרטי היא משמשת לעיתים רבות כמתנה מושקעת לסבא ולסבתא, לחברים וכדומה. בעולם הדפסת מגנטים הפכה ללהיט, כאשר צלמים רבים מפעילים עמדת הנפקה מהירה של מגנטים מהירה באירוע, כך שהחוגגים יכולים לחזור ממנו עם תמונות שהודפסו עבורם כבר באותו הערב. במגזר העסקי היא נחשבת לדרך ייחודית ויעילה לצרכי שיווק ופרסום, כאשר השיטה מתבססת על הצורך של אנשים במוצר הפשוט- מגנטים למקרר.
אנשים רבים לא קונים מגנטים ייעודיים למקרר שלהם, אלא מסתמכים על קבלה של מגנטים מעסקים שונים אשר מהם הם קיבלו שירות.

יתרונות הפרסום בשיטה זו

ישנם מספר יתרונות לשימוש בשיטה זו בכל הנוגע לפרסום העסק שלכם.

  • סבירות גבוהה לשימוש – בניגוד לחלוקה של פליירים או כרטיסי ביקור מנייר, חלוקה של מגנטים תבטיח כמעט תמיד שהמגנט יגיע אל ביתו של הלקוח, שכן פחות סביר שהוא יזרוק אותו לפח מיד לאחר קבלתו, אלא ישמור אותו, לפחות לזמן מסוים, כך שתיווצר סבירות גבוהה לאפשרות שישתמש בו לאחר מכן על המקרר שלו.
  • יצירת זיכרון – אדם נורמטיבי עשוי לזכור בצורה טובה את הדברים שנמצאים על המקרר שלו, מאחר והוא פותח אותו מספר פעמים ביום, מנקה אותו לעיתים וכדומה. על כן, המגנט מאפשר ללקוח לזכור את העסק, את שמו ואת תחום ההתמחות שלו, כך שבמידה ויזדקק לשירותיו, הוא יידע מיד אל מי לפנות.
  • זמינות – בנוסף, כאשר לאדם יש צורך בנותן שירות מסוים, יהיה לו קל יותר לפנות למי שפרטי הקשר שלו כבר מודפסים על מגנט שנמצא על המקרר שלו, ולא להתחיל לחפש באינטרנט נותן שירות אחר.

למה חשוב לשים לב בהדפסת מגנטים לעסקים?

חשוב לבחור במגנט אשר יכיל מסר קצר וברור. מומלץ כי המסר הזה יהיה תחום העיסוק או השירות שלכם, שכן כך תוכלו ליהנות מיצירת הזיכרון הרלוונטי אצל הלקוח, שיקשר בין סוג השירות אליו הוא נזקק, לבין בית העסק הספציפי שלכם.
יש להשקיע בעיצוב בולט לעין, אך לא עמוס מדי, על מנת ליצור חפץ שאנשים רבים ירצו להשתמש בו בביתם ולהניח אותו על המקרר שלהם באופן קבוע.
איכות הרזולוציה של המגנט גם היא חשובה, על מנת ליצור מראה מקצועי שישדר תדמית יוקרתית ורצינית לעסק שלכם.

מוצרים נוספים

  • העניקו תחושה אישית לכל אריזה, מכתב או דיוור שיווקי

  • הישארו בתודעה של הלקוחות שלכם, בבית או במשרד

  • העניקו חשיפה לעסק, למוצרים ולשירותים, בקלות וביעילות

כתבות נוספות

הדפסה איכותית ברמה הגבוהה ביותר

בקרת איכות

אנשי המקצוע מוודאים
תוצאות מדויקות

שירות לקוחות אדיב ומקצועי עבורכם

שירות מקצועי

מומחי הדפוס מספקים
ייעוץ ומענה זמין

קטלוג מוצרים מגוון תחת קורת גג אחת

מבחר רחב

קטלוג מוצרים מגוון
תחת קורת גג אחת

משלוח מהיר

לו״ז ושילוח

עמידה בזמנים ואספקה
עד לפתח העסק

צריכים ייעוץ? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

צריכים ייעוץ?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.