קיר צילום לכל מטרה

קיר צילום לכנסים ואירועים

בעולם הטכנולוגיה והמדיה המתקדמים משלבים צילום באירועים כנסים ואפילו בראיון קיר צילום. קירה צילום הוא למעשה אותו רקע המאפשר לנו לתעד מצד אחד צילום של רקע מסוים אנו לא נמצאים בו כמו למשל בצילומי חתונות בר מצוות ואחרים בהם נרצה להצטלם על רקע של קיר הצילום עם תמונת נוף או מקום מסוים.

מצד שני קיר לצילום משמש גם למטרת פרסום וקידום מכירות. הרבה פעמים אנו עדים לצילומים ושידורים במדיה על רקע קיר שכזה של פרסומות, מותגים, סיסמאות ולוגו של חברות ועוד מגוון עשיר. זהו למעשה הדפס דפוס דיגטאלי הניתן למקמו על קיר הצילום בכל גודל וצורה.

קיר צילום או בשמו השני קיר עיתונאים הינו הדפס שנעשה על גבי חומרי גלם כמו קאפות או בד שמשונית ואפילו בדי קנבס. את המוצר ניתן להתקין על קיר או לבנות מסגרת מעץ אלומיניום או כל חומר אחר ועליו למתוח קיר צילום שישרת את המטרה.

קיר לרקע צילום וההדפס שלו נעשה בצורה ממוחשבת ומעוברת לקובץ אשר יפעיל את מכונות הדפוס הדיגיטליות בפורמט רחב על מנת לקבל קיר מעוצב בעל רזולוציה חדה ומיוחדת שתשמש כרקע לכל צילום נדרש.

קיר צילום לארועים לפי בחירתכם

חברת ננו פרינט הינה בית דפוס ותיק ומנוסה בעלת מכשור וצוד טכנולוגי מהמתקדמים בעולם ואשר מבצע קיר צילום לכל מטרה באיכות ורמה ללא פשרות. החברה מעניקה שירותי גרפיקה ועיצוב ממוחשבים וביחד אתכם תעצב ותייצר לכם קיר צילום העונה על הצרכים שלכם.

שירותי הדפוס של חברת ננו פרניט מבוצעים בהתאמה אישית לכל לקוח כך שכל קיר צילום מיוצר באופן ייחודי ומקורי, ניתן לשלב בקיר צילום תמונות, סמלים, אמרות וכל דבר שיהווה עבורכם את קיר הצילום מושלם למטרותיכם.

לאחר עבודת הדפוס תוכלו לבחור באיזה חומר גלם אתם מעדיפים לקבל את קיר הצילום. ניתן לקבל את קיר הצילום מודפס ומעוצב במסגרת עץ או אלומיניום או בלוחות קאפה ועוד מגוון עשיר בהתאם לבחירתכם.

הנכם מוזמנים להיכנס לאתר החברה או להגיע אליהם, להתרשם ממגוון הדגמים והאפשרויות המוצעות לכם. החברה תיתן מענה ופתרונות יצירתיים לקיר צילום ושירותי גרפיקה ממוחשבת בהתאם לצרכים שלכם במחירים אטרקטיביים ובתנאי תשלום נוחים.

היכנסו לפרטים לפרטים נוספים

מוצרים נוספים

  • פנו לקהלי היעד הרצויים, בפילוח אזורי מדויק

  • שדרגו את אופן הגשת מסמכים, וחזקו את המיתוג של העסק

  • זהו את המשתתפים באירוע וסייעו להם לשבור את הקרח

כתבות נוספות

הדפסה איכותית ברמה הגבוהה ביותר

בקרת איכות

אנשי המקצוע מוודאים
תוצאות מדויקות

שירות לקוחות אדיב ומקצועי עבורכם

שירות מקצועי

מומחי הדפוס מספקים
ייעוץ ומענה זמין

קטלוג מוצרים מגוון תחת קורת גג אחת

מבחר רחב

קטלוג מוצרים מגוון
תחת קורת גג אחת

משלוח מהיר

לו״ז ושילוח

עמידה בזמנים ואספקה
עד לפתח העסק

צריכים ייעוץ? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

צריכים ייעוץ?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.