דפוס דיגיטלי

דפוס דיגיטלי בתל אביב

עולם הדפוס מאז המצאתו ועד ימינו הכניס שיטות עבודה חדשות ומתוחכמות ביניהם הדפוס הדיגיטלי. זוהי למעשה שיטת הדפוס המתקדמת ביותר כיום ומאפשר להגיע לתוצאות איכותיות יותר מרהיבות ומדויקות עד כדי התאמה למקור. עם זאת, עדיין בבתי הדפוס מתבצעות עבודות דפוס בשיטות נוספות כמו דפוס האופסט. על כן, חשוב לדעת כי בכל הזמנת עבודת דפוס יש צורך לבדוק האם דפוס דיגיטלי יענה באופן מושלם על הצרכים הנדרשים.

בעיקרון הדפוס הדיגיטלי מאפשר לבצע עבודות דפוס בכמויות גדולות ובגדלים שונים אך לא יותר מדי גדולים. במקרים של עבודות הדפסה גדולות ובכמויות קטנות יחסית מומלץ אף להשתמש בדפוס האופסט או כל שיטה אחרת. אמנם דפוס דיגיטלי מאפשר הדפסה בכמויות גדולות אך גם המחיר הינו בהתאם ועל כן יש לקחת זאת בחשבון.

יתרונות הדפוס הדיגיטלי

לדפוס הדיגיטלי ישנם יתרונות נוספים כמו למשל עיצוב גרפי רחב יותר, שימוש בחומרי גלם מגוונים ואיכותיים יותר המעניקים גם יתרון משמעותי לבעל העסק או הלקוח שמזמין את העבודה. זה יוצר רושם יוקרתי יותר בעיני מקבל עבודת הדפוס והלקוח נחשב יותר בעיני הציבור. באמצעות הדפוס הדיגיטלי ניתן להדפיס הזמנות מעוצבות לכל אירוע ולכל מטרה, תפריטים ומפרטים לעסקים בעיצוב ייחודי שמתאים לאופי העסק או המקום ומעניק מודעות הרבה יותר גבוהה.

בדפוס הדיגיטלי התוצאה המתקבלת מתאימה באופן כמעט זהה למקור, היא יותר ברורה, קריאה, ומרשימה . בחברת נאנו פרינט, מבצעים עבודות הדפסה בכל השיטות הטכנולוגיות הקיימות לרבות שיטת הדפוס הדיגיטלי. כחברה בעלת ניסיון וותק בתחום, תעניק החברה ללקוחותיה, שירות ייחודי ואיכותי. כאשר החברה מבצעת עבודות דפוס דיגיטלי עם חומרי גלם איכותיים העומדים בכל התקנים ועמידים לאורך זמן רב.

כחלק משירותי החברה, צוות העובדים המיומן והגרפיקאים ילוו את לקוחות החברה בכל שלבי התכנון והעיצוב הגרפי ויפיקו מוצר דוגמא לאישור הלקוח. לאחר אישור המוצר לדוגמא, תבצע חברת נאנו פרינט את עבודת הדפוס הדיגיטלי בכל כמות נדרשת בעזרת ציוד טכנולוגי מהמתקדמים ביותר בענף ועם חומרי הגלם האיכותיים ממשטחי הדפוס השונים ועד מגוון הצבעים העשיר והאיכותי. את המוצר המוגמר והכמות הנדרשת תספק החברה עד לבית הלקוח או לעסק באמצעות מערך המשלוחים שהחברה מפעילה בכל רחבי הארץ במחירים שווים וללא מתחרים.

מוצרים נוספים

  • העניקו ללקוחות כלי לתכנון שנתי, שיזכיר אתכם מדי יום

  • העבירו מסרים קצרים וברורים ללקוחות ולעובדים

  • ודאו שהצוות שלכם בולט, עם סיכה על החולצה או התיק

כתבות נוספות

הדפסה איכותית ברמה הגבוהה ביותר

בקרת איכות

אנשי המקצוע מוודאים
תוצאות מדויקות

שירות לקוחות אדיב ומקצועי עבורכם

שירות מקצועי

מומחי הדפוס מספקים
ייעוץ ומענה זמין

קטלוג מוצרים מגוון תחת קורת גג אחת

מבחר רחב

קטלוג מוצרים מגוון
תחת קורת גג אחת

משלוח מהיר

לו״ז ושילוח

עמידה בזמנים ואספקה
עד לפתח העסק

צריכים ייעוץ? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

צריכים ייעוץ?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.