הדפסה על קאפה לתוצאה מושלמת

הדפסה על קאפה מתי היא עדיפה?

בשנים האחרונות הוכנס לענף הדפוס חומר עליו ניתן להדפיס תמונות וכל דבר למטרות פרסום. חומר זה מכונה קאפה. זהו חומר מוקצף וקשיח בעל מרקם חלק. אליו ניתן להדביק נייר הדפסה שהודפס בהדפסה דיגיטלית. הדפסה על קאפות מאפשרת הדפסה ברמת גימור גבוהה במיוחד . היא מתאימה לתערוכות, משרדים, מוסדות ציבור ועוד הרבה אחרים. הדפסה על קאפה חסכונית בכסף וזמן ויחד עם זאת מאד איכותית.

בשנים האחרונות החלו לשדרג בתי הדפוס את היכולות שלהם לבצע הדפסת קאפה גם של תמונות. הדפסת תמונות על קאפה מעניקה לתמונה מראה מרהיב וניתן אף להעניק את התמונה כמתנה מכובדת. הדפסה על קאפה הינו פתרון זול לעיצוב הבית, המשרד או שימוש לכל מטרה פרסומית. ניתן להשתמש בקאפה למגוון שונה של עבודות. את תמונות הקאפה ניתן לתלות על כל קיר כמו תמונה רגילה ואינו מצריך התקנה בגלל משקלו הקל ביותר. ניתן לשלב הדפסה על קאפה עם חיתוך צורני ולייצר דמויות ושלטים לכל מטרת עיצוב או שיווק!

תהליך העבודה

בתהליך הדפסה על קאפה נעשית גרפיקה ראשונית במחשב ומעברת למכונת הדפסה דיגיטלית אשר מדפיסה את האובייקט על גבי מדבקה איכותית ולאחר מכן מתבצעת הדבקה על גבי הקאפה בצכונת הדבקה מיוחדת. ניתן לבצע הדפסה על קאפה בגדלים שונים וניתן גם לחבר בין מספר עבודות הדפסה חלקיות כדי ליצור הדפסת על קאפה גדולה ואיכותית. כדי לשמר הדפסה על קאפה ניתן גם לבצע לימינציה מט או מבריקה על מנת להגן על המוצר מפני שריטות רטיבות וכדומה.

חברת ננו פרינט הינה חברה מובילה בעלת ניסיון רב ועשיר בתחום עבודות ההדפסה על מגוון חומרי דפוס לרבות הדפסות על קאפה. צוות העובדים המיומן והמקצועי ובנוסף המכשור המתקדם והמשוכלל שקיים בתחום, מאפשרים לחברת ננו פרינט להעניק לכם שירות הדפסה על קאפה ברמה ובאיכות ורמת גימור ללא מתחרים. החברה תסייע לכם בעיצוב וביצוע גרפיקה ממוחשבת לכל מטרה כחלק מעבודת ההדפסה על קאפה בצורה איכותית מהירה, ומדויקת. כמו כן, החברה תבצע את הדפסת הקאפה בכל הגדלים ובכל הכמויות הנדרשות ותדאג לספק עבורכם את העבודה המוגמרת עד לביתכם או משרדכם והכל לשביעות רצונכם במחירים משתלמים ובתנאי תשלום נוחים.

היכנסו לפרטים נוספים – הדפסה על קאפות

מוצרים נוספים

  • הגיעו לקהלים גדולים במרחב הציבורי, תוך זמן קצר

  • החדירו את המותג שלכם לתוך הארנק של הלקוחות

  • ודאו שהלקוחות רואים אתכם מרחוק, גם באירועי חוץ

כתבות נוספות

הדפסה איכותית ברמה הגבוהה ביותר

בקרת איכות

אנשי המקצוע מוודאים
תוצאות מדויקות

שירות לקוחות אדיב ומקצועי עבורכם

שירות מקצועי

מומחי הדפוס מספקים
ייעוץ ומענה זמין

קטלוג מוצרים מגוון תחת קורת גג אחת

מבחר רחב

קטלוג מוצרים מגוון
תחת קורת גג אחת

משלוח מהיר

לו״ז ושילוח

עמידה בזמנים ואספקה
עד לפתח העסק

צריכים ייעוץ? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

צריכים ייעוץ?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.