הדפסת כרטיסי ביקור

הדפסת כרטיסי ביקור בתל אביב – ננו פרינט בית דפוס בתל אביב

אנשים, בעלי תפקידים ובעלי עסקים נוהגים לפרסם עצמם בכל מיני דרכים. הפרסום הינו בעל משמעות רבה ועל כן אחת הדרכים המקובלות לפרסום באופן יעיל ואפקטיבי היא הדפסת כרטיסי ביקור. לרוב כרטיסי הביקור הינם בגודל של כרטיס אשראי ועל כן הם זמינים ונכנסים בקלות לכל כיס ארנק וכדומה.

מעבר ליתרון הפרסומי בהדפסת כרטיסי ביקור,  השימוש בו נועד ליצירת המשך התקשרות עם האדם או העסק נשוא  כרטיס הביקור. בגלל היותו קטן ונגיש ניתן לעשות בו שימוש במהירות וביעילות כאשר בכל כרטיס  מודפסים מירב הפריטים  החיוניים ליצירת המשך ההתקשרות.

כרטיסי ביקור שידברו בשבילך

בהדפסת כרטיס ביקור חשוב לבחור כרטיס שיצור רושם חיובי על האדם או העסק ועל כן חשוב גם לבחור את סוג הנייר וחומרי הייצור שלו. כרטיס ביקור איכותי ויוקרתי משדר סימנים של איכות ורמה גבוהה של האדם או העסק. יחד עם זאת גם חשוב לבחור חומרי גלם אשר יהיו עמידים לאורך זמן וגם הגרפיקה עליהם תהיה עמידה כך שניתן יהיה לעשות שימוש בכרטיס ביקור גם לאחר תקופת זמן ארוכה.

על מנת לבצע הדפסת כרטיסי ביקור, יש צורך לבחור בית דפוס המעניק שירות מהסוג הזה באיכות גבוהה ובחומרי גלם מתקדמים ביותר. בית הדפוס אמור להיות ערוך לנושא בכל שלב החל מהעיצוב והגרפיקה, דרך בחירת חומרי הייצור ועד ההדפסה ומסירה ללקוח בכל כמות נדרשת.

ננו פרינט היא בדיוק החברה הנכונה לביצוע הדפסת כרטיסי ביקור לכל מטרה ובכל כמות נדרשת באיכויות ללא מתחרים. חברת נאנו פרינט הינה חברת דפוס מיומנת ומקצועית בעלת ניסיון וידע נרחב בעבודות דפוס מכל סוג לרבות הדפסת כרטיס ביקור.

בית דפוס ננו פרינט צוות עובדים מיומן ומקצועי אשר ילווה אתכם בכל תהליכי ההזמנה להדפסת כרטיסי ביקור. החל מעיצוב הגרפיקה בהתאם לצרכים שלכם ולמסר שאתם רוצים להעביר. יחד תעצבו את כרטיסי הביקור, תבחרו את סוג הנייר ואת גודל הכרטיס, הפונטים והרקעים. ניתן אף לשלב תמונות וכל דבר שתרצו שיופיע בכרטיס.

לאחר גמר העיצוב, התכנון וקביעת כמות כרטיסי הביקור הדרושה, תבוצע עבודת הדפסת כרטיסי הביקור בעזרת הציוד המתקדם ביותר שברשות החברה לקבלת מוצר איכותי ברמה גבוהה במחירים אטרקטיביים ללא מתחרים ובתנאי תשלום נוחים לשביעות רצונכם. כמו כן, החברה תוכל לספק עבורכם את כרטיסי הביקור לכל מקום ברחבי הארץ באמצעות שיות המשלוחים שהיא מעניקה ללקוחותיה.

מוצרים נוספים

  • כריכה קשה / רכה. ספירלה במגוון צבעים לבחירה.

  • בכל המידות. אופציה לחיתוך צורני ולמינציה.

  • מתקן תצוגה נשלף במגוון מידות. כולל תיק נשיאה.

כתבות נוספות

בקרת איכות

אנשי המקצוע מוודאים
תוצאות מדויקות

שירות מקצועי

מומחי הדפוס מספקים
ייעוץ ומענה זמין

מבחר רחב

קטלוג מוצרים מגוון
תחת קורת גג אחת

לו״ז ושילוח

עמידה בזמנים ואספקה
עד לפתח העסק

צריכים ייעוץ? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

צריכים ייעוץ?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.