הדפסת הזמנות לחתונה

הדפסת הזמנות לחתונה ליום המיוחד שלכם

מתחתנים? מזל טוב! סגרתם מקום ותאריך? עכשיו הגיע הזמן להתפנות לערוך רשימת מוזמנים ולשלוח להם הזמנות לחתונה. בבחירת הדפסת הזמנות לחתונה, נדרשת מחשבה לא פשוטה ומעבר לנתונים הבסיסיים כמו מקום תאריך ושמות, נדרשת עבודת עיצוב אשר תעביר מסר ייחודי לכל מוזמן ואורח לקראת האירוע המיוחד.

בהדפסת הזמנות לחתונה יש צורך להקדיש מחשבה לעיצוב ההזמנה. יש להגדיר את הסגנון של הכתב וסגנון הכתיבה של הטקסט. חשוב לבחור את סוג ואיכות הנייר שהוא לכשעצמו מעביר מסר לא פחות חשוב על הזוג ועל אופי האירוע היוקרתי.  בחירה נכונה תשדרג את מראה ההזמנה בצורה ניכרת. בהדפסת הזמנות לחתונה חשוב גם לקבוע את הגודל בהתאם למעטפות שיש בידכם אם קיבלתם את המעטפות מאולם האירועים או שתחליטו לשלב בהדפסת הזמנות לחתונה גם מעטפה תואמת כחלק מההזמנה הכוללת בבית הדפוס.
ניתן גם לעצב הזמנה בגודל של גלויה .
לבסוף הקדישו מחשבה מעמיקה והתייעצו בבעלי המקצוע בבית הדפוס לגבי כתיבת התוכן כדי שיעביר את המסר יהיה מקורי ככל שניתן וייחודי עבורכם.

הדפסת הזמנות בכל הגדלים והצורות

חברת נאנו פרינט, הינה חברת דפוס ופרסום המתמחה בעבודות דפוס מכל הסוגים וכחלק מהשירות מבצעת הדפסת הזמנות לחתונה ולכל אירוע לפי רצון הלקוח. לחברה צוות עובדים מיומן ומקצועי בעלי ידע וניסיון רב בתחום. הצוות ילווה אתכם לכל אורך ביצוע הדפסת הזמנות לחתונה שלכם. לחברה צוות גרפיקאים מקצועיים שיוכלו לעצב עבורכם את ההזמנה לחתונה בצורה ייחודית ומקורית לשביעות רצונכם.

נאנו פרינט ציוד מתקדם ביותר וחומרי גלם עמידים ואיכותיים העומדים בכל הסטנדרטים והתקנים הדרושים. יחד תוכלו לבחור את סוג הנייר בו תבוצע הדפסת ההזמנות לחתונה. את הגוון, הגודל, סוג הנייר, בחירת הטקסט הייחודי, בחירת הצבעים והרקעים, שילוב של תמונות ואובייקטים אחרים והכל באמצעות מערכת המחשוב וההדפסה הדיגיטאלית. לאחר קבלת החלטה משותפת, חברת נאנו פרינט תבצע את העבודה במהירות ובאיכות ביצוע ללא פשרות.

כחברת בעלת ידע וניסיון רב בענף הדפוס והפרסום והיכולות המקצועיות שלה, תשמח לבצע הדפסת הזמנות לחתונה בכל כמות נדרשת במהירות ובאיכות ללא מתחרים. כמו כן החברה תספק את הכמות הנדרשת במועד ובמקום שתקבעו מראש באמצעות שירות המשלוחים שהחברה מספקת בכל רחבי הארץ במחירים אטרקטיביים ובתנאי תשלום נוחים לשביעות רצונכם.

מוצרים נוספים

  • העבירו מסרים קצרים וברורים ללקוחות ולעובדים

  • חזקו את הנראות שלכם בתערוכה, בקניון או ברחוב

  • הכניסו את המותג שלכם לידיים של העובדים והלקוחות

כתבות נוספות

הדפסה איכותית ברמה הגבוהה ביותר

בקרת איכות

אנשי המקצוע מוודאים
תוצאות מדויקות

שירות לקוחות אדיב ומקצועי עבורכם

שירות מקצועי

מומחי הדפוס מספקים
ייעוץ ומענה זמין

קטלוג מוצרים מגוון תחת קורת גג אחת

מבחר רחב

קטלוג מוצרים מגוון
תחת קורת גג אחת

משלוח מהיר

לו״ז ושילוח

עמידה בזמנים ואספקה
עד לפתח העסק

צריכים ייעוץ? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

צריכים ייעוץ?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.