דלפק מכירות

דלפק מכירות בכניסה לבית העסק

העלייה של עוד ועוד מותגים במגוון תחומים בשנים האחרונות יוצרת שוק עמוס ותחרותיות רבה. כך, בכדי לקדם עצמם, נדרשים בעלי עסק לחשוב על דרכים ייחודיות ויצירתיות שיגרמו להם לבלוט מעל עסקים אחרים בתחומם, למשוך לקוחות, ולהביא לעלייה ברווחים.

בין היתר, יכולים בעלי עסק להשתמש במוצרים ממותגים לצרכים ומטרות שונות, שיאפשרו להם לבטא את השפה הייחודית של העסק שלהם, את התוספת שהם יכולים להעניק ללקוחותיהם, ועוד.

אחת הדרכים שיקלו עליכם למשוך מגוון רחב של לקוחות הינה שימוש בדלפקי מכירות ממותגים. דלפקי המכירות הוכחו כפתרון מוצלח לשיווק והצגה של המוצרים של העסק שלכם, אשר יכולים במבט עין קצר לחשוף את הלקוחות שלכם לייחודיות של העסק שלהם.

כמו כן חשוב לזכור שדלפקי מכירות הופכים את המותג למקצועי ובולט, ומהווים כמעין שלט למוצר שלכם שכן הם מוצבים ממש בכניסת העסק. נוסף על היותם מוקדי מכירה, הדלפקים והאדם העומד מאחוריהם ומשווק את המוצר הם מעין מוקד מידע, שמאפשר גם חשיפה מילולית לייחודיות המוצר שלכם.

דלפקי מכירות – מגוון צורות ופונקציות

דלפקי המכירות באים במגוון צורות, צבעים, וגדלים. כמו כן, הם יכולים לכלול פונקציות שונות – כגון פתיחת מגירות שמכילות מוצרים שונים, סטנדים בגבהים שונים, שימוש בזכוכיות שמאפשרות הסתרה חלקית של המוצרים, ועוד. כך, הם יכולים לשמש למגוון רחב מאד של עסקים ולהציג באופן המיטבי מגוון רחב של פריטים.

חשוב לזכור שדלפקי המכירות הינם פעמים רבות השער הראשוני לעסק שלכם – לכן חשוב להפוך את דלפק המכירות למכלול שיביע כמה שיותר אלמנטים שהינם ייחודיים עבורכם ושימשכו את הלקוחות לבחור דווקא בכם, מבין כל העסקים בשוק שמציעים מוצרים או שירותים בתחומים דומים.

מגוון הצורות ומגוון הצבעים בהם יכולים להגיע דלפקי המכירות מאפשרים לכם להביא לידי ביטוי אלמנטים שונים במוצר שלכם. דלפק בצבע מסוים ועם פטרן מסוים יכול להבליט את צבע המוצר שלכם, יכול לבטא רוגע מחד ואנרגיות מאידך, ליצור תחושת וינטג' אל מול תחושת מודרניות, ועוד.

כף גם צורת הדלפק יכולה להבליט את הייחודיות שלכם – ודלפק מלבני ייצור תחושה שונה ויתאים למוצרים שונים מדלפק עגול, אליפסי, מדורג, וכו'.

אופציה לשינוע פשוט ולחשיפת המוצרים במגוון אירועים ומסגרות

נוסף על אינספור האופציות שיכול להעניק לכם דלפק המכירות לסוגיו השונים, מדובר במוצר נייד. כך, באפשרותכם להשתמש בדלפק המכירות במגוון מקומות ואירועים, וכך להגדיל את החשיפה שלכם ללקוחות נוספים ולהרחיב את היקף הפעילות של העסק שלכם.

רבים מדלפקי המכירות הם קלים לנשיאה. באופן זה, אתם יכולים לבחור לשים את דלפק המכירות במקום האסטרטגי ביותר – ולמשוך את עיניהם ותשומת ליבם של לקוחות רבים.

לאור כל אלה, דלפקי המכירות הפכו שיטת פרסום שנמצאת בשימוש נרחב ביותר במגוון תחומי עסקים. כמו כן, הם מאפשרים שימושים מגוונים, וביניהם מכירה של המוצרים; חשיפתם של מותגים חדשים; אופציה להציג מידע מפורט על המוצר שלכם ועל החברה שלהם; ובאופן ספציפי יותר – חלוקה של דוגמיות מהמוצר החדש שאתם מציעים, וכאשר מדובר במוצרי מזון גם טעימות.

לאור כך, חשוב ליצור דלפק מכירות ייחודי, שמביא לידי ביטוי את השפה הייחודית של העסק שלכם ואת היתרונות במוצר שלכם.

 

מוצרים נוספים

  • שדרגו את אופן הגשת מסמכים, וחזקו את המיתוג של העסק

  • העניקו חשיפה לעסק, למוצרים ולשירותים, בקלות וביעילות

  • צרו נוכחות בולטת בחלל והזריקו לו צבע, ללא מאמץ

כתבות נוספות

הדפסה איכותית ברמה הגבוהה ביותר

בקרת איכות

אנשי המקצוע מוודאים
תוצאות מדויקות

שירות לקוחות אדיב ומקצועי עבורכם

שירות מקצועי

מומחי הדפוס מספקים
ייעוץ ומענה זמין

קטלוג מוצרים מגוון תחת קורת גג אחת

מבחר רחב

קטלוג מוצרים מגוון
תחת קורת גג אחת

משלוח מהיר

לו״ז ושילוח

עמידה בזמנים ואספקה
עד לפתח העסק

צריכים ייעוץ? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

צריכים ייעוץ?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.