הדפסת פוסטרים

הדפסת פוסטרים בתל אביב

צריכים הדפסת פוסטרים למטרות פרסום, לאירוע מכירות, כנס או מפגש שעומד להתקיים? הדפסת פוסטרים יכולה להיות מבוצעת על גבי סוגי נייר שונים ומגוונים ובגדלים שונים. על כן חשוב לדעת מה מטרת הדפסת הפוסטרים, איפה למקם אותם ועל גבי איזה חומר גלם תרצו להדפיס את הפוסטרים.

בעקבות השינויים הטכנולוגיים ומגוון חומרי הגלם והציוד המתקדם שהוכנסו לעולם הדפוס בשנים האחרונות, התאפשרה הדפסת פוסטרים בהיקף רחב יותר ובשיטות שונות ומגוונות. הדפסת פוסטרים נעשית על גבי סוגי נייר שונים. נייר ממוחזר, קרטון ביצוע, ניירות בעלי עובי ומשקל שונים, ניירות צבעוניים או זוהרים, ניירות כרומו או נטולי עץ, ניירות מבריקים או מט ועוד מבחר גדול ושונה זה מזה. בהדפסת פוסטרים ולאור כל השיפורים הטכנולוגיים ניתן לקבל בגדלים שונים ובכמויות ללא הגבלה כאשר כולם נעשים בשיטת הדפוס החדשנית ביותר באמצעות מערכות המחשוב בבתי הדפוס ובהדפסה הדיגיטלית.

הדפסת פוסטרים בעיצוב אישי

כיום ניתן לעצב ולנסח כל פוסטר בהתאמה אישית לפי צרכי הלקוח וטעמו האישי וניתן לעצב כל אובייקט בצורה שתבליט את המסר ואת המטרה של כל פוסטר. חברת נאנו פרינט הינה חברת פרסום ודפוס המציעה ללקוחותיה מגוון רחב של הדפסת פוסטרים בעיצוב מותאם אישי ובגרפיקה מהמתקדמת ביותר שנעשית על ידי צוות עובדים מיומן ומקצועי.

בית דפוס ננו פרינט וצוות עובדיה ילוו את הלקוח בכל פרויקט הדפסת הפוסטרים מהשלב הראשון. על מנת להענות לכל הצרכים של הלקוח. תהליך ההדפסה מלווה בבחירת חומר הגלם וסוג הנייר בו תבוצע ההדפסה, עיצוב הפוסטר והכנסת תמונות, טקסטים וכל מה שמשרת את המטרה של הלקוח על מנת ליצור אובייקט הדפסה מושלם לטובת הדפסת הפוסטרים בכמויות הנדרשות ולשביעות רצון הלקוח.

נאנו פרינט מבצעת עבודות הדפסת פוסטרים באיכות וברזולוציה ללא מתחרים בזכות הציוד הטכנולוגי המשוכלל והמתקדם ביותר. כמו כן, חומרי הגלם הנדרשים לביצוע הדפסת הפוסטרים עומדים בכל התקנים הדרושים ובאיכויות ללא פשרות. החברה תשמח לעצב עבורכם את הפוסטרים ותבצע הדפסה איכותית בכל גודל פוסטר שתרצו ובכמויות ללא הגבלה.

כחלק משירותי החברה, חברת נאנו פרינט תספק את המוצר המוגמר ללקוח בכל נקודה ברחבי הארץ באמצעות משלוחים עד לבית הלקוח או משרדו ובכל כמות נדרשת לשביעות רצונו.

מוצרים נוספים

  • גרמו למבקרים במשרד או באירוע לעצור, לקרוא ולזכור

  • עצבו ומתגו חללים בעזרת מדבקות בהתאמה אישית

  • הכניסו את המותג שלכם לידיים של העובדים והלקוחות

כתבות נוספות

הדפסה איכותית ברמה הגבוהה ביותר

בקרת איכות

אנשי המקצוע מוודאים
תוצאות מדויקות

שירות לקוחות אדיב ומקצועי עבורכם

שירות מקצועי

מומחי הדפוס מספקים
ייעוץ ומענה זמין

קטלוג מוצרים מגוון תחת קורת גג אחת

מבחר רחב

קטלוג מוצרים מגוון
תחת קורת גג אחת

משלוח מהיר

לו״ז ושילוח

עמידה בזמנים ואספקה
עד לפתח העסק

צריכים ייעוץ? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

צריכים ייעוץ?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.