הדפסת פליירים

הדפסת פליירים שמושכים את העין

אחת השיטות הנפוצות יותר בפרסום עסקים אירועים כנסים ומבצעים בעלויות יחסית זולות היא באמצעות הדפסת פליירים הניתנים לחלוקה בתיבות דואר ובמסירה ידנית ללקוחות פוטנציאליים.

כל הדפסת פליירים דורשת תכנון מוקדם ותכליתי, הדפסה בפועל והפצה. בשלב התכנון והייצור מומלץ לבצע זאת ביחד עם בית דפוס מיומן ומקצועי בעל ניסיון וידע רב בתחום וזאת על מנת להוזיל עלויות מיותרות והכי חשוב להעביר את המסר בצורה הטובה ביותר.

הדפסת פליירים בכל הגדלים והצורות

ננו פרינט, הינה חברת דפוס ופרסום המתמחה בתכנון, עיצוב וייצור פליירים בכל כמות ובכל גודל החברה וכחלק מהשירותים שהיא מעניקה תלווה את הפרויקט של הדפסת פליירים עם הלקוחות לכל אורך הדרך. בחלק הראשון החברה תסייע בהגדרת המטרות והיעדים והתאמת סוג הפלייר הנדרש כדי להשיג מטרות אלו. הגדרת המטרות והיעדים משפיע באופן ישיר על עיצוב הפליירים לפני הדפסה וצוות העובדים המיומן והמקצועי של חברת ננו פרינט יודעים זאת ויבצעו אתכם מקסום מלא של עיצוב וגרפיקה שתשיג את המטרות של הדפסת הפליירים.

כל תהליך התכנון צריך להתבסס על התקציב המיועד לפרויקט הספציפי. יש להתאים את התכנון ואת העיצוב כך שיעמדו במגבלות התקציביות שיש לבעל העסק שזקוק להדפסת פליירים. כמו כן הייצור של פליירים צריך להיעשות מתוך הקפדה על האיכות של המוצר ומתוך מעקב אחרי הביצוע. ננו פרינט וצוות עובדיה יעשו הכל על מנת שהדפסת הפליירים שתתקבל תעשה על הצד הטוב ביותר הן מבחינת עיצוב וגרפיקת המוצר, והן בתהליך הייצור שכולו נעשה בשיטות דפוס דיגטליות מהמתקדמות ביותר ועם הציוד והמכשור המשוכלל ביותר. גם סוג הנייר עליו מתבצעת הדפסת הפליירים הינו נתון לבחירה מתוך סוגי נייר שונים ובגדלים וצבעים לפי בחירת הלקוח.

בית דפוס ננו פרינט תבצע עבורכם הדפסת פליירים בצורות שונות כמו גלויה, או נייר בגדלים שונים המותאמים בהתאם לשיטת ההפצה כמו חלוקה בתיבות דואר או למסירה ביד ועוד. החברה מתחייבת לאיכות גבוהה עמידה בזמנים ואספקת המוצר עד לבית הלקוח באמצעות שירות משלוחים שהחברה מקיימת לטובת לקוחותיה בכל רחבי הארץ.

כל השירות של ננו פרינט בהדפסת פליירים נעשה במחירים אטרקטיביים ללא מתחרים ובתנאי תשלום נוחים ולשביעות רצון הלקוח.

מוצרים נוספים

  • פרסמו מוצרים ושירותים בתנאי חוץ, בכל מזג אוויר

  • העניקו חשיפה לעסק, למוצרים ולשירותים, בקלות וביעילות

  • הגיעו לקהלים גדולים במרחב הציבורי, תוך זמן קצר

כתבות נוספות

הדפסה איכותית ברמה הגבוהה ביותר

בקרת איכות

אנשי המקצוע מוודאים
תוצאות מדויקות

שירות לקוחות אדיב ומקצועי עבורכם

שירות מקצועי

מומחי הדפוס מספקים
ייעוץ ומענה זמין

קטלוג מוצרים מגוון תחת קורת גג אחת

מבחר רחב

קטלוג מוצרים מגוון
תחת קורת גג אחת

משלוח מהיר

לו״ז ושילוח

עמידה בזמנים ואספקה
עד לפתח העסק

צריכים ייעוץ? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

צריכים ייעוץ?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.