הדפסה על מדבקות כל הסוגים והאפשרויות

הדפסה על מדבקות כל מה שצריך לדעת לפני שמעצבים סקיצה

הדפסה על מדבקות הינה אופייה הניתנת לשילוב כמעט בכל מוצר פרסומי. מדבקות אפשר להדביק על כל משטח ובכל גודל כך שיוכל לשרת את המטרה שלשמה רוצים להדפיס מדבקות. אחת הדרכים היעילות והזולות ביותר לפרסום וחשיפה של שם החברה שלך, היא באמצעות הדפסת מדבקות מכל סוג ועל כל משטח רכב לוחות מודעות ובכל מקום הנראה לעין.

בעקבות התפתחות הטכנולוגיות בעולם הדפוס ובהדפסת מדבקות בפרט, ניתן כיום לבצע הדפסת מדבקות מחומרי גלם שונים ולמטרות שונות. המדבקות משמשות לרוב כמוצר מקדם מכירות אשר בו ניתן להעביר מסר, או לפרסם עסק, עמותה, רעיון, מיתוג עסקים או מוצרים ולעיתים ניתן גם לבצע הדפסת מדבקות למטרות נוספות כמו הצללה של מקומות כמו בתחבורה ציבורית כאשר מושגים שני מטרות יחד ( צד אחד פרסום וצד שני הצללה ).

חומרי גלם שימושיים להדפסה על מדבקות

כפי שציינו הדפסה על מדבקות נעשית כיום ממגוון עשיר של חומרי גלם:

  • נייר – מדבקות אלו לא אמידות למים ושמש אך בהחלט יכולות להתאים להדבקה בתוך חללים סגורים אולמות, משרדים וכו'. הסרתם משאירה סימני תלישה אך עם זאת משרתות את המטרה בעיקר לפרסום סטיקרים, תוויות, מיתוג וכו'.
  • ויניל – הדפסה על מדבקות העשויות מחומר PVC , יתרונן הוא בעמידותם בכל תנאי מזג אויר, לא נקרעות ולא משאירות סימנים לאחר הסרתן. הדפסה על מדבקות ויניל מאפשרת הדפסה רב גונית, בכל גודל וצורה ועל כן ניתן להדביקם בכל משטח אפשרי לרבות זכוכית, חלונות ראווה, רכבים ושילוט חוצות בכל גודל. הדפסה על מדבקות ויניל מאפשרת גם השגת הצללה לחלונות ועוד יתרונות נוספים.
  • מדבקות רשת – מדבקות מחוררות אשר ניתן לראות מבעדן את הצד השני ולא אוטמות את שדה הראייה. אלו המדבקות שמצד אחד נפרסם את מה שרצינו ומצד שני שדה הראייה לא יחסם מעצם הדבקת המדבקה. אלו המדבקות שלרוב נמצא ברכבים ובתחבורה ציבורית ואפילו בחלונות ראווה.
  • מדבקות רצפה – אלו מדבקות עמידות במיוחד עשויות גם הן מ PVC וניתן באמצעותם לסמן על גבי רצפה מיקומים, שבילים, וכו'.
  • מדבקות בגלילים- בדרך כלל אלו מדבקות ויניל המוצמדות לצרכי הפרדה על גבי נייר וניתן להשתמש לכל מטרה ולכל גודל מהגליל בעזרת חיתוך הכמות הרצויה.

מגוון האפשרויות הניתנות כיום בהדפסה על מדבקות מאפשרת לקבל פרסום וחשיפה ביתר קלות ובעלויות לא יקרות כמו בעבר.

חברת ננו פרינט הינה חברה ותיקה ומנוסה בתחום הדפוס בכלל והדפסה על מדבקות בפרט. לחברה מיטב הצוותים המיומנים ביותר בתחומם אשר ישמחו לעצב לכם מדבקות מכל סוג ומכל גודל תוך הקפדה על איכות ורמה גבוהה ביותר. המדבקות מיוצרות תחת מכשור מהמתקדם ביותר בענף ומבטיח לכם אספקה איכותית ומהירה ובמחירים אטרקטיביים ותנאי תשלום נוחים. כחלק מהשירות החברה מבצעת משלוחים עד לבית הלקוח לשביעות רצונכם.

היכנסו לפרטים נוספים להדפסת מדבקות לכל צורך

מוצרים נוספים

  • העניקו לכל מסמך וטופס את הנגיעה האישית שלכם

  • הפתיעו לקוחות וספקים, והניעו אותם ליצור איתכם קשר

  • הוסיפו מידע טכני ומסרים קצרים למוצרים ולעזרים שיווקיים

כתבות נוספות

הדפסה איכותית ברמה הגבוהה ביותר

בקרת איכות

אנשי המקצוע מוודאים
תוצאות מדויקות

שירות לקוחות אדיב ומקצועי עבורכם

שירות מקצועי

מומחי הדפוס מספקים
ייעוץ ומענה זמין

קטלוג מוצרים מגוון תחת קורת גג אחת

מבחר רחב

קטלוג מוצרים מגוון
תחת קורת גג אחת

משלוח מהיר

לו״ז ושילוח

עמידה בזמנים ואספקה
עד לפתח העסק

צריכים ייעוץ? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

צריכים ייעוץ?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.