מדבקות הצללה לחלונות

דרך אפקטיבית ידועה אחת לפרסום בתנועה היא מדבקת הצללה לחלון. מדבקות לרכבים גדולים כמו אוטובוסים, מיניבוסים או אפילו לתא המטען של הרכב נפוצים מאוד בימים אלו ונדמה כי כמעט אין מי שלא מכיר, נתקל, התעניין או רכש מדבקת הצללה. האידיאל העומד מאחורי הפרסום בתנועה הוא פשוט: כלי רכב, באופן טבעי, הם עצמים זזים ופוטנציאל הפרסום שלהם הוא עצום. הם נמצאים תמיד בתנועה וכמעט בכל רגע נתון מישהו אחר מביט בהם. אז למה לא לנצל את שטח הפרסום הזה?

מדבקות הצללה לחלונות – גם פרסום וגם חיסכון בכסף

פרסום, בהגדרתו, הוא להעביר מסר לכמות גדולה מאוד של אנשים בפרק זמן קצר מאוד. לספר את הסיפור שלך לכל העולם, להלהיב את הקהל שלך ולהניע אותו לפעולה. לפיכך – כל כלי תקשורת המוני הוא גם כלי פרסום: עיתון, טלוויזיה, אינטרנט וכו'. מלבד ערוצי הפרסום המסורתיים, קיימים כלי פרסום רבים נוספים כמו חלוקת פליירים, תליית שלטים במקומות אסטרטגיים, חלוקה בתיבות הדואר וכו'.

מלבד כלי פרסום אלו, ישנו כלי פרסום אחד הנחשב לחסכוני ויעיל במיוחד, והוא פרסום על כלי רכב. פרסום בכלי רכב עובד, בעצם, בחינם: כלי הרכב גם ככה נוסעים לכל מקום וקהל גדול ומגוון של אנשים נתקל בהם ביום יום – אם כך, כל תא מטען של רכב וכל דופן משאית הוא שטח פרסום פוטנציאלי עצום!

הכירו את מדבקות ההצללה

מדבקות ההצללה לחלונות הרכבים פועלים בשתי מישורים. גם כלי פרסום לכל דבר וגם פיתרון הצללה. לרוב מדובר במדבקות ויניל המכילות חורים זעירים – מדבקות רשת בשפה המקצועית – כך שניתן לראות דרכן מצדן הפנימי – מתוך הרכב. המדבקות לא פוגעות בשדה הראייה או לכל הפחות מצמצמות את הפגיעה למינימום. בנוסף, המדבקות מעניקות הצללה לרכב, מה שמסייע מאוד במזג האוויר הישראלי הנחשב חם מאוד.

מדבקות הצללה נחשבות לפיתרון נוח, זמין וזול מאוד בהשוואה לכלי פרסום אחרות. ניתן להדפיס כל דבר, בכל צורה ובכל גודל.

מלבד מדבקות הצללה ניתן להשתמש במדבקות ויניל רגילות עשויות PVC, הנמצאות על דופן הרכב ובחלקים אחרים – מקומות שאינם דורשים הצללה או חורים עבור שדה הראייה. מדבקות אלו משמשות בעיקר למיתוג רכבים, עיצוב חלונות ראווה וגם כפיתרון הצללה לחלונות.

מדבקות הצללה לחלונות ראווה

מלבד רכבים, מדבקות הצללה מתאימות לכל סוגי חלונות: חלונות ראווה, חלונות של משרדים, מפעלים ותעשיות, מרפסות ודלתות כניסה של חנויות ומסעדות. המדבקות האלו משמשות גם כפתרון הצללה נוח וגם כאמצעי פרסום בעלות יחסית נמוכה ומתאימה לכל כיס. כמו כן, גם המדבקות האלו יכולות להגיע בכל צורה, צבע וגודל.

בית דפוס "נאנו פרינט" מציע מגוון רחב של מדבקות הצללה המיועדות הן לשלטי פרסום מעוצבים והן לפתרונות הצללה לרכבים ולחלונות ראווה. עם ניסיון של למעלה מעשור ורמת שירותיות ומקצועיות מהמובילות בארץ, אני נעצב ונדפיס לכם את המדבקות המתאימות לכם. לפרטים נוספים וייעוץ אתם מוזמנים ליצור קשר>>

מוצרים נוספים

  • הגיעו לקהלים גדולים במרחב הציבורי, תוך זמן קצר

  • הפכו כל דיוור, ללקוחות ולספקים, להזדמנות שיווקית

  • העבירו מסרים קצרים וברורים ללקוחות ולעובדים

כתבות נוספות

הדפסה איכותית ברמה הגבוהה ביותר

בקרת איכות

אנשי המקצוע מוודאים
תוצאות מדויקות

שירות לקוחות אדיב ומקצועי עבורכם

שירות מקצועי

מומחי הדפוס מספקים
ייעוץ ומענה זמין

קטלוג מוצרים מגוון תחת קורת גג אחת

מבחר רחב

קטלוג מוצרים מגוון
תחת קורת גג אחת

משלוח מהיר

לו״ז ושילוח

עמידה בזמנים ואספקה
עד לפתח העסק

צריכים ייעוץ? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

צריכים ייעוץ?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.